2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000
Description: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000 zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ
Internal identifier: 89/ZP/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na materiały do robota chirurgicznego na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141420 Surgical gloves
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Dostawy materiałów eksploatacyjnych do Robota DaVinci IS4000 na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 1
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Options:
Description of the options: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni.