2. Procedure
Procedure
Title: Nákup zobrazovačů pro T ARENU
Description: Předmětem plnění je dodávka, instalace, zapojení a uvedení do provozu LCD zobrazovačů v objektu T ARENY, dle přílohy č. 2. Součástí plnění je i dodávka a montáž nosných konstrukcí, zapojení do příslušných systémů (TKR/IPTV), funkční zkoušky a předání dokumentace skutečného provedení. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment
Additional classification (cpv): 32351200 Screens, 32323100 Colour video monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: AB_Dodavka LCD zobrazovačů
Options:
Description of the options: Objednatel si vyhrazuje právo vyzvat Zhotovitele k dodání a instalaci / montáži většího počtu Zobrazovačů, a to až do 15 % cenového nárustu Ceny díla, a to v návaznosti na provozní, technické nebo jiné obdobně závažné důvody na straně Objednatele. Bude-li učiněna výzva dle předešlé věty tohoto odstavce, smluvní strany se dohodnou na uzavření dodatku k této Smlouvě. Zhotovitel je v maximálním možném rozsahu vázán přílohou č. 2 Smlouvy. Objednatel je oprávněn Zhotovitele vyzvat podle tohoto odstavce Smlouvy kdykoliv po dobu trvání záruky.