627386-2026 - Competition
Poland – Training simulators – Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Description: Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.2.) do swz.
Internal identifier: PN/191/WZP/26 - 111/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34152000 Training simulators
Additional classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1: Trenażer do nauki okluzji balonowej
Description: Dostawa trenażera do nauki okluzji balonowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1.) do swz.
Internal identifier: Pakiet nr 1: Trenażer do nauki okluzji balonowej
Main classification (cpv): 35112100 Emergency training dolls
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 2: Symulator do nauki procedur chirurgicznych
Description: Dostawa symulatora do nauki procedur chirurgicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.2.) do swz.
Internal identifier: Pakiet nr 2: Symulator do nauki procedur chirurgicznych