2. Procedure
Procedure
Title: Maaien gazons
Description: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • maaien gazons; • bijmaaien; • maaien bollenloof; • graskanten afsteken en maaien; • ruimen natuurlijk afval van gazons. Deze werkzaamheden staan verder beschreven in de RAW-bestekken (Bijlage 2, 3 en 4). Voor Aalsmeer en Hillegom betreft het een frequentiebestek en voor Haarlemmermeer een beeldbestek. Het beoogde resultaat van deze aanbestedingsprocedure is het afsluiten van een overeenkomst per RAW-bestek voor de beschreven percelen maaien gazons. De looptijd van de overeenkomsten is voor een vaste periode van 2 jaar (van 1-1-2027 tm 31-12-2028). Aalsmeer: 378.000 m2 gazon; Hillegom: 140.000 m2 gazon; Haarlemmermeer gebied 4: 519.000 m2 gazon.
Internal identifier: MRL-2026-maaien gazons
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: Aalsmeer 378.000 m2 gazon
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na de vaste contractperiode van twee (2) jaar is er een optionele verlenging per jaar voor onbepaalde tijd.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: Hillegom 140.000 m2 gazon
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3
Description: Haarlemmermeer gebied 4 (Hoofddorp) 519.000 m2 gazon
Internal identifier: 3