2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa lodówek na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ (ppu) oraz Załączniku nr 1 do tych postanowień. Zamówienie, udzielane jako część zamówienia: „Dostawa sprzętu RTV i AGD” (którego wartość jest równa lub przekracza progi unijne), stanowiąca przedmiot odrębnego / niniejszego postępowania, w ramach którego nie dokonano dalszego podziału na części (brak możliwości składania ofert częściowych).
Internal identifier: BP-DZP.2610.121.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39711110 Refrigerator-freezers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa lodówek na potrzeby Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ (ppu) oraz Załączniku nr 1 do tych postanowień
Internal identifier: BP-DZP.2610.121.2026 (Część 1 z 1)