2. Procedure
Procedure
Title: 31212654 voor het Inhuur Nautisch personeel RR, VWM
Description: Deze inkoop betreft het inhuren van Nautisch personeel voor zowel Zee als binnenvaart Werkzaamheden. Zie korte beschrijving.
Internal identifier: 31212654
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze inkoop betreft het inhuren van nautisch personeel voor zowel zee als binnenvaart werkzaamheden.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Opdrachtgever kan de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden verlengen met een periode van 2 keer 12 maanden. Als Opdrachtgever gebruik maakt van de verlengingsoptie informeert Opdrachtgever Opdrachtnemer schriftelijk of per e-mail uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de initiële of op dat moment geldende looptijd van de Overeenkomst.