2. Procedure
Procedure
Title: Kamioni cisterne za gorivo i mazivo
Description: Nabava robe, kamiona cisterna za gorivo i mazivo, putem financijskog leasinga na razdoblje od 5 godina, sukladno odredbama Zakona o leasingu (NN 141/13). Objekti leasinga opisani su u tablicama tehničkih specifikacija koje su sastavni dio ove dokumentacije. Sukladno odredbama članka 51. stavka 2. Zakona o leasingu, u ovom postupku nabave Davatelj leasinga sudjeluje u izboru objekta leasinga i dobavljača tog objekta leasinga te sukladno tome nosi sva prava i obveze koje iz tog proizlaze.
Internal identifier: DIR-2026-042
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34133110 Fuel-tanker trucks
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Nabava robe putem financijskog leasinga na razdoblje od 5 godina, sukladno odredbama Zakona o leasingu (NN 141/13). Objekti leasinga opisani su u tablicama tehničkih specifikacija koje su sastavni dio ove dokumentacije. Sukladno odredbama članka 51. stavka 2. Zakona o leasingu, u ovom postupku nabave Davatelj leasinga sudjeluje u izboru objekta leasinga i dobavljača tog objekta leasinga te sukladno tome nosi sva prava i obveze koje iz tog proizlaze.