2. Procedure
Procedure
Title: Keleivinių transporto priemonių pirkimas
Description: Perkami du M3 klasės keleiviniai autobusai, skirti vietinio susiekimo maršrutams. Detali informacija pirkimo dokumentuose
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 dalis - 1 (vienas) autobusas
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 dalis - 1 (vienas) autobusas
Internal identifier: 2