2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro do Zakładu Patomorfologii I lokalizacja pl. Hirszfelda, z podziałem na pakiety. Sprawa ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
Description: Sukcesywna dostawa odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro do Zakładu Patomorfologii I lokalizacja pl. Hirszfelda, z podziałem na pakiety. Sprawa ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
Internal identifier: ZP/PN/50/26/LSPI/AFS/JU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa odczynników oraz sprzętu do diagnostyki in-vitro
Description: Szczegółowe informacje stanowiące opis przedmiotu zamówienia stanowią: a. Załącznik Nr 1 – arkusz asortymentowo-cenowy b. Załącznik nr 7 – Formularz oferty c. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa dodatkowo projekt umowy będący Załącznikiem nr 3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet 4