627716-2026 - Competition
Lithuania – Maps – Iškiliųjų geografinių ir istorinių-visuomeninių žemėlapių gamyba (Mažos vertės skelbiama apklausa)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleIškiliųjų geografinių ir istorinių-visuomeninių žemėlapių gamyba (Mažos vertės skelbiama apklausa)
DescriptionIškiliųjų geografinių ir istorinių-visuomeninių žemėlapių gamyba
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 22114300 Maps
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0