2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Woli Dębińskiej na działce ew. nr 452/2
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Dębno oraz z Punktu Selektywnej zbiórki Odpadów zlokalizowanego na działce nr 452/2 w Woli Dębińskiej (dalej PSZOK) w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733), rozporządzeniami wykonawczymi do ww. ustawy oraz obowiązującą w okresie realizacji umowy uchwałą w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Dębno. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 12 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetarg nieograniczony. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: WRI.271.8.2026