627772-2026 - Competition
Hungary – Teaching supplies – Eszközbeszerzés SNI tanulók számára II.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Eszközbeszerzés SNI tanulók számára II.
Description: Jelen közbeszerzési eljárás célja: RRF-1.2.4-25 számú, „A sajátos nevelési igényű, a tartós gyógykezelés alatt álló és a pedagógiai szakszolgálati ellátást igénylő gyermekeket, tanulókat ellátó intézmények szakmai fejlesztésének támogatása” megnevezésű felhívás keretében nyert támogatásból fejlesztő és vizsgálóeszközök, speciális gyógyászati és technikai eszközök, valamint fizikai és IKT akadálymentesítést szólgáló eszközök beszerzése 10 részben. 1. rész: Digital Totem Kids MRVL609 55" 4K óvodai interaktív asztal 1 2. rész: Hangforgó beszédfejlesztő táblásjáték (38 féle készletből álló csomag) 5 3. rész Bigtrack 2 USB - Large Trackball Mouse with ability sockets 1 Kinderboard billentyűzet 1 GoTalk design software 1 PECS kártya készítő 3 Zukor - Karnevál oktatójáték 1 Verbalio Képes magyar nyelvű, képalapú kommunikációs szoftver android vagy windows rendszerre 15 Barátság Mágnes - kártyajáték 3 Érzelem-nyomozó társasjáték 2 Lábhinta-asztalra szerelhető 5 Babzsákfotel gyermekeknek 12 Az 5 érzékszerv - kártya 6 Vizuális időmérő 10 Arckifejezések - kártya 10 Biztonság és egészség- kártya 6 Biztonságos közlekedés - kártya 6 Előzzük meg a zaklatást - kártya 6 Foglalkozások - képkártyák 6 Hallgasd meg a mesét, rakd sorba a képeket, meséld el! - Képkártyák és CD 6 Játékos készségfejlesztés játék 6 Képzeld magad a helyembe! - kártya 6 Konfliktuskezelés - Az iskolában - játék 6 Konfliktuskezelés - Hazugságok - játék 8 Konfliktuskezelés - Otthon - játék 6 Közösségi viselkedés képpárosító 7 Tolerancia és együttműködés - kártya 6 Multiszenzoros íráselőkészítő szett 5 Párnázott szenzoros sarok 4 Szenzoros sarok tükrökkel + buborékoszlop és optikai szálköteg 1 Szenzoros szoba sarokkészlet buborékoszloppal és optikai szálköteggel - 1 Érzékelő padló 5 omiVista Mobii - Interaktív gesztusvezérelt rendszer 2 Mogyorólabda pumpával 1 Sziget bölcsis modul szett - K 1 Terápiás hordó 1 Tipegő bölcsis modul szett 1 1 Illúzió négyzetek - K 1 Világító építőelemek - K 1 Fair Play szenzoros készlet - K 1 Szenzoros varázspadló szett 6 darabos 1 Modulkészlet - Akadálypálya 1 Gonge parkour Mega szett - akadály és 1,00 db mászópálya kicsiknek 1 ÚJ BIG Step-by-Step with Levels - Multi-Color kommunikátor 2 GoTalkDuo 2 GoTalk9+ 2 Go talk 4 + lite touch 2 ELA (Everyday Life Activities) szett 1. 2 ELA (Everyday Life Activities) szett 2 1 ELA (Everyday Life Activities) szett 3 1 Ugráló padlópárna, nagy 1 Testroller 1 Skoog 2.0 1 Világító homok és varázsdoboz 1 Osztott tálka 10 Óceán Témájú Szenzoros Játékkészlet 2 Spagetti kapcsoló 1 Szenzoros pop sátor - a dzsungelben 6 TimeTimer MOD® Home Edition (speciális óra) 5 ARK Lego rágható ceruzavég 1 Történet sorozat 3 Tanulok kezet mosni! - rajzos, mágneses folyamatábra kézmosáshoz 5 Szenzoros sátor - grafikus, nagy 2 Bosu balance Trainer Pro 1 Bee-Bot® Robotméhecske kezdőszett 1 Alpine Muffy Blue Füldugók 14 Flexa Állítható magasságú asztal, dönthető lappal 4 Részletek az egyes részekre vonatkozó II.2.4 pontokban, illetve a műszaki leírásban.
Internal identifier: EKR001556502026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a felhívásban és a közbeszerzési dokumentumban rögzítette, hogy az értékelést a Kbt. 76. § (2) a) pontja szerint a legalacsonyabb ár értékelési szempont alapján végzi el.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Digital totem
Description: Digital Totem Kids MRVL609 55" 4K óvodai interaktív asztal 1 db Digitális média tartalmak megjelenítésére szolgáló bármilyen program, weboldal futtatására alkalmas érintő kijelzővel felszerelt asztal. Teljes felület vezérlésére használható (telefonhoz hasonlóan). A felhasználó interaktívan használhatja a készüléket, beavatkozhat, választhat a program futása során. Védelem mechanikai sérülések, kiömlő folyadék ellen. Vezérlésre teljes értékű Windows, Linux vagy Android számítógép. Felhasználási lehetőségek óvodákban, iskolákban, kiállításokon, rendezvényeken beltéri használatra szórakoztatás, játékok, oktatás, ismeretterjesztés céllal. Méret: 55”Panel: Samsung vagy LG ipari IPS; Felbontás: 4K; Fényerő: 300 cd/m2; Színek: 16.7 millió; Betekintési szög: 89/89/89/89; Képarány: 16:9; Kontraszt: 2000 : 1; Dinamikus kontraszt: 10M : 1; Válaszidő: 6 ms; Érintésérzékelés: 10 pontos kapacitív touch !!!; Hangszóró: 2x 5; Védelem: Edzett üveg fedlap, erős műanyag test; Számítógép: Processzor: Intel vagy AMD; Memória: 8 GB; Háttértár: 240 GB SSD; Csatlakozás: USB, LAN, Wifi N; Operációs rendszer: MS Windows 10 Home. A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján a terméknek rendelkeznie kell I. típusú ökocimkével. A Magyarországon elfogadható 2 féle I. típusú ökocímke, ami 3. fél által tanúsított, az az Eu margaréta és a Magyar KörnyezetbarátTermék Védjegy. Ajánlatkérő számára ezek az elfogadható címkék. Ha a közölt leírások bármelyike meghatározott eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetve szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, úgy ezt kizárólag a közbeszerzés tárgyának, vagy annak valamely elemének egyértelmű és közérthető meghatározása tette szükségessé, és a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az ajánlatkérő bármely, a meghatározott termékkel műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott termékkel felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású termék szállítását és/vagy felhasználását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kiegészítés szerint.
Internal identifier: EKR001556502026/1
Main classification (cpv): 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Hangforgó
Description: Hangforgó beszédfejlesztő táblásjáték (38 féle készletből álló csomag) 5 db Beszédhangok helyes képzésének gyakorlását és automatizálását változatos és játékos formában segítő, sokoldalúan alkalmazható keveset, vagy nem beszélő gyermekek számára, logopédus által fejlesztett motiváló módon beszédre ösztönző eszköz. Cél: tudatos hangerőszabályozás, hangtani tudatosság fejlesztése, színek ismerete, bal-jobb differenciálás. Központi elem: hangerő-csúszka (árboc), két forgó-csúszka, madárcsúszka. Fóliával bevon tábla, letörölhető filctollal való rajzolás után a rajz eltüntetése érdekében. Ha a közölt leírások bármelyike meghatározott eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetve szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, úgy ezt kizárólag a közbeszerzés tárgyának, vagy annak valamely elemének egyértelmű és közérthető meghatározása tette szükségessé, és a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az ajánlatkérő bármely, a meghatározott termékkel műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott termékkel felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású termék szállítását és/vagy felhasználását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kiegészítés szerint.
Internal identifier: EKR001556502026/2
Main classification (cpv): 37524100 Educational games
Quantity: 5 pieces
Lot: LOT-0003
Title: Szoftverek, IKT eszközük és oktatójátékok
Description: Bigtrack 2 USB - Large Trackball Mouse with ability sockets 1 Kinderboard billentyűzet 1 GoTalk design software 1 PECS kártya készítő 3 Zukor - Karnevál oktatójáték 1 Verbalio Képes magyar nyelvű, képalapú kommunikációs szoftver android vagy windows rendszerre 15 Barátság Mágnes - kártyajáték 3 Érzelem-nyomozó társasjáték 2 Lábhinta-asztalra szerelhető 5 Babzsákfotel gyermekeknek 12 Az 5 érzékszerv - kártya 6 Vizuális időmérő 10 Arckifejezések - kártya 10 Biztonság és egészség- kártya 6 Biztonságos közlekedés - kártya 6 Előzzük meg a zaklatást - kártya 6 Foglalkozások - képkártyák 6 Hallgasd meg a mesét, rakd sorba a képeket, meséld el! - Képkártyák és CD 6 Játékos készségfejlesztés játék 6 Képzeld magad a helyembe! - kártya 6 Konfliktuskezelés - Az iskolában - játék 6 Konfliktuskezelés - Hazugságok - játék 8 Konfliktuskezelés - Otthon - játék 6 Közösségi viselkedés képpárosító 7 Tolerancia és együttműködés - kártya 6 Multiszenzoros íráselőkészítő szett 5 Párnázott szenzoros sarok 4 Szenzoros sarok tükrökkel + buborékoszlop és optikai szálköteg 1 Szenzoros szoba sarokkészlet buborékoszloppal és optikai szálköteggel - 1 Érzékelő padló 5 omiVista Mobii - Interaktív gesztusvezérelt rendszer 2 Mogyorólabda pumpával 1 Sziget bölcsis modul szett - K 1 Terápiás hordó 1 Tipegő bölcsis modul szett 1 1 Illúzió négyzetek - K 1 Világító építőelemek - K 1 Fair Play szenzoros készlet - K 1 Szenzoros varázspadló szett 6 darabos 1 Modulkészlet - Akadálypálya 1 Gonge parkour Mega szett - akadály és 1,00 db mászópálya kicsiknek 1 ÚJ BIG Step-by-Step with Levels - Multi-Color kommunikátor 2 GoTalkDuo 2 GoTalk9+ 2 Go talk 4 + lite touch 2 ELA (Everyday Life Activities) szett 1. 2 ELA (Everyday Life Activities) szett 2 1 ELA (Everyday Life Activities) szett 3 1 Ugráló padlópárna, nagy 1 Testroller 1 Skoog 2.0 1 Világító homok és varázsdoboz 1 Osztott tálka 10 Óceán Témájú Szenzoros Játékkészlet 2 Spagetti kapcsoló 1 Szenzoros pop sátor - a dzsungelben 6 TimeTimer MOD® Home Edition (speciális óra) 5 ARK Lego rágható ceruzavég 1 Történet sorozat 3 Tanulok kezet mosni! - rajzos, mágneses folyamatábra kézmosáshoz 5 Szenzoros sátor - grafikus, nagy 2 Bosu balance Trainer Pro 1 Bee-Bot® Robotméhecske kezdőszett 1 Alpine Muffy Blue Füldugók 14 Flexa Állítható magasságú asztal, dönthető lappal 4 (A 235/2024. (VIII. 8.) Korm. rendelet alapján a terméknek rendelkeznie kell I. típusú ökocimkével. A Magyarországon elfogadható 2 féle I. típusú ökocímke, ami 3. fél által tanúsított, az az Eu margaréta és a Magyar KörnyezetbarátTermék Védjegy. Ajánlatkérő számára ezek az elfogadható címkék.) A karakterkorlátra való tekintettel az egyes eszközök leírása, részletes bemutatása nem jelen pontban, hanem a műszaki leírásban került feltüntetésre. Valamennyi eszköz rövid leírásának közlésére sem elegendő a rovat mérete. Ha a közölt leírások bármelyike meghatározott eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetve szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, úgy ezt kizárólag a közbeszerzés tárgyának, vagy annak valamely elemének egyértelmű és közérthető meghatározása tette szükségessé, és a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az ajánlatkérő bármely, a meghatározott termékkel műszakilag, esztétikailag és minőségileg egyenértékű, a leírásban hivatkozott termékkel felhasználhatóságában, használhatóságában, kezelhetőségében, rendeltetésében és tartósságában egyenértékű, más gyártású termék szállítását és/vagy felhasználását is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kiegészítés szerint.
Internal identifier: EKR001556502026/3
Additional classification (cpv): 30237410 Computer mouse, 30237460 Computer keyboards, 48190000 Educational software package, 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products, 39221220 Dishes, 32342200 Earphones, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases