2. Procedure
Procedure
Title: » DOBAVA POGONSKIH GORIV ZA OBDOBJE 24 MESECEV«
Description: Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa: - Sklop 1: Nakup goriva na bencinskih servisih - Sklop 2: Dobava kurilnega olja Ponudnik lahko predloži ponudbo za en sklop ali za oba sklopa. Naročnik bo z izbranim ponudnikom za sklop 1 in sklop 2 sklenil pogodbo za obdobje dveh let.
Internal identifier: JN-79331
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nakup goriva na bencinskih servisih
Description: - Gorivo mora ustrezati standardom za kvaliteto in predpisom, veljavnim v Republiki Sloveniji. Gorivo mora biti opremljeno z ustreznimi certifikati. - Ponudnik mora za plačilo goriva iz sklopa 1 na bencinskih servisih zagotoviti posebno plačilno kartico za vsako vozilo, ki ga ima v lasti naročnik. Za brezgotovinsko poslovanje s predmetnimi plačilnimi karticami ponudnik ne sme zaračunavati stroškov. - Ponudnik mora zagotavljati, da gorivo ustreza standardu za kakovost in sicer: - neosvinčeni motorni bencin 95-oktanski: SIST EN 228 ali enakovrednemu standardu; - neosvinčeni motorni bencin 100-oktanski: SIST EN 228 ali enakovrednemu standardu; - dizelsko gorivo: SIST EN 590 ali enakovrednemu standardu. - Ponudnik bo moral na zahtevo naročnika predložiti certifikat, ki ga izda uradna pooblaščena ustanova ali pristojna agencija za nadzor kakovosti, s katerim je potrjena skladnost goriva s standardom za kakovost SIST EN 228 oziroma SIST EN 590 ali enakovrednim standardom. - Cena omenjenih pogonskih goriv se bo obračunavala po trenutno veljavnem ceniku v skladu z veljavno Uredbo o oblikovanju cen določenih naftnih derivatov , na dan izpolnitve naročila, ob upoštevanju višine popusta, določenega v ponudbenem predračunu izbranega ponudnika. - V kolikor se bodo pri naročniku izkazale večje potrebe od predvidenih, bo ta z izbranim ponudnikom sklenil dodatek k pogodbi v skladu s 95. členom ZJN-3. - Ponudnik mora naročniku zagotoviti dobavo goriva, vse dni v letu na prodajnem mestu, ki od sedeža naročnika ni oddaljeno več kot 2 km . - K ponudbi mora biti priložen seznam prodajnih mest v Sloveniji. - Ponudnik mora zagotavljati plačilne kartice za plačilo dobavljenega blaga za vsako vozilo posebej. Na kartici mora biti navedena registrska številka vozila. - S kartico je možno plačati samo gorivo, izjemoma je možen nakup drugega, nujno potrebnega blaga. Nakup drugega blaga (razen goriva) mora prodajalec posebno evidentirati, dobavnica blaga mora biti čitljivo podpisana s strani prevzemnika in prodajalca blaga ter overjena z žigom bencinskega servisa-prodajnega mesta. V nasprotnem primeru bo naročnik plačal samo gorivo. - Za dobavljeno blago bo prodajalec izstavil račun ločeno za specialna vozila in za ostala vozila. - Račun mora biti specificiran za vsako vozilo posebej in za vsako posamično dobavo posebej, po vrstah kupljenega blaga. - Prodajalec bo naročniku izstavil novo kartico za vsako novo dobavljeno vozilo, naročnik bo prodajalcu vrnil ali sam uničil kartice izdane za odtujena ali uničena vozila. - Naročnik bo prodajalcu ob podpisu pogodbe izročil seznam vozil, ločeno na specialna in ostala vozila, za katera bo izdana plačilna kartica ter natančneje dogovoril protokol glede prometa s plačilnimi karticami.
Internal identifier: 553546
Additional classification (cpv): 09132000 Petrol, 09134200 Diesel fuel
Lot: LOT-0002
Title: Dobava kurilnega olja
Description: - Kurilno olje iz sklopa 2 bo izbrani ponudnik dobavljal po predhodnem naročilu naročnika. Dobavitelj mora dobavo kurilnega olja zagotavljati od ponedeljka do petka v času med 7.00 in 15.00 uro, razen ob dnevih, ki so z zakonom določeni kot prazniki ali dela prosti dnevi. Rok za dobavo je dva delovna dneva od prejema posameznega naročila.
Internal identifier: 553547
Additional classification (cpv): 09135000 Fuel oils