2. Procedure
Procedure
Title: SOŠ IT – Informačné a komunikačné technológie
Description: Predmetom zákazky je nákup a dodanie informačnej a komunikačnej technológie do objektov Strednej odbornej školy informačných technológií v Banskej Bystrici. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohách súťažných podkladov, najmä v technickej špecifikácii v prílohe č. 3 k SP Pridružená špecifikácia k prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dodaní tovaru, v prílohe č. 4 k SP Technická špecifikácia a cenová kalkulácia a v prílohe č. 2 k SP Rámcová zmluva o dodaní tovaru.
Internal identifier: VO-000929
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162200 Training aids and devices
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 32420000 Network equipment, 32320000 Television and audio-visual equipment, 32232000 Video-conferencing equipment, 03111300 Sunflower seeds, 48000000 Software package and information systems, 48820000 Servers, 31710000 Electronic equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom zákazky je nákup a dodanie informačnej a komunikačnej technológie do objektov Strednej odbornej školy informačných technológií v Banskej Bystrici. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohách súťažných podkladov, najmä v technickej špecifikácii (v prílohe č. 3 k SP Pridružená špecifikácia k prílohe č. 1 k Rámcovej zmluve o dodaní tovaru, v prílohe č. 4 k SP Technická špecifikácia a cenová kalkulácia a v prílohe č. 2 k SP Rámcová zmluva o dodaní tovaru.