627875-2026 - Competition
Greece – Guard services – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΟΠΕΚΑ
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΟΠΕΚΑ
Description: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΕΤΑΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΠΕΚΑ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: κεντρική υπηρεσία ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης για την Κεντρική Υπηρεσία του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Lot: LOT-0002
Title: ΠΔ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης για ΠΔ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Lot: LOT-0003
Title: ΠΔ ΚΡΗΤΗΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης για ΠΔ ΚΡΗΤΗΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Lot: LOT-0004
Title: ΠΔ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης για ΠΔ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4
Lot: LOT-0005
Title: ΠΔ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5
Lot: LOT-0006
Title: ΠΔ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης ΠΔ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΡΑΚΗ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6
Lot: LOT-0007
Title: ΠΔ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες φύλαξης ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥτου ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7
Lot: LOT-0008
Title: ΠΔ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8
Lot: LOT-0009
Title: ΠΔ ΗΠΕΙΡΟΥ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες ΗΠΕΙΡΟΥ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 9
Lot: LOT-0010
Title: ΠΔ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΟΠΕΚΑ
Description: Υπηρεσίες ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ του ΟΠΕΚΑ
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 10