627935-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – DZ.271.69.2026 pn. Dostawa sprzętu medycznego, aparatury i wyposażenia, w tym współfinansowanego z dotacji MZ i UMWM.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DZ.271.69.2026 pn. Dostawa sprzętu medycznego, aparatury i wyposażenia, w tym współfinansowanego z dotacji MZ i UMWM.
Description: Dostawa sprzętu medycznego, aparatury i wyposażenia, w tym współfinansowanego z dotacji MZ i UMWM. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. pakietów od I do III, nie zostaną mu przyznane.
Internal identifier: DZ.271.69.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 28.12.2026 r. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET I
Description: PAKIET I - Aparat do krążenia pozaustrojowego (urządzenie płuco-serce) z wyposażeniem - 1 zestaw Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 1
Main classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit
Options:
Description of the options: .
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET II
Description: PAKIET II - Aparaty do kompresji klatki piersiowej - 4 sztuki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 2
Main classification (cpv): 33172200 Resuscitation devices
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET III
Description: PAKIET III - Respirator transportowy - 1 sztuka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 3
Main classification (cpv): 33157400 Medical breathing devices
Lot: LOT-0004
Title: PAKIET IV
Description: PAKIET IV - Koncentratory tlenu - 50 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 4
Main classification (cpv): 33157800 Oxygen administration unit
Lot: LOT-0005
Title: PAKIET V
Description: PAKIET V - Doposażenie Samodzielnej Pracowni Endoskopii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 5
Main classification (cpv): 33168100 Endoscopes
Lot: LOT-0006
Title: PAKIET VI
Description: PAKIET VI - Lodówki, zamrażarki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 6
Main classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers
Lot: LOT-0007
Title: PAKIET VII
Description: PAKIET VII - Zakup sond do aparatów Cryo-S posiadanych przez Zamawiającego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 7
Main classification (cpv): 33165000 Cryosurgical and cryotherapy devices
Additional classification (cpv): 33165000 Cryosurgical and cryotherapy devices
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu produktów w ilości mniejszej niż określona w odpowiednim załączniku do umowy. Minimalna wartość złożonych zamówień wyniesie 50% maksymalnej ceny zamówienia. W przypadku zmniejszenia zamówienia Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.Jeżeli nastąpi zmniejszenie liczby świadczeń zdrowotnych, udzielonych z wykorzystaniem produktów w okresie trwania umowy i Zamawiający nie zakupi wszystkich produktów wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy, strony mogą zmienić umowę w ten sposób, że przedłużą czas jej obowiązywania na okres do 12 miesięcy.
Lot: LOT-0008
Title: PAKIET VIII
Description: PAKIET VIII - Materace grzewcze - 8 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 3 SWZ
Internal identifier: Pakiet 8
Main classification (cpv): 33162100 Operating-theatre devices