2. Procedure
Procedure
Title: Haljala valla teede talihoole 2026-2029
Description: Haljala Vallavalitsus hangib lumetõrjetööde teostajaid valla- ja erateedele 2026-2029 talveperioodiks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PK 1
Description: Lumetõrje Haljala aleviku piirkonnas (piirkondade tabelis ja HAD kaart PK 1) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0001
Lot: LOT-0002
Title: PK 2
Description: Lumetõrje Aaspere-Vanamõisa-Kavastu-Sauste piirkonnas (piirkondade tabelis PK 2 ja HAD kaart PK 2) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0002
Lot: LOT-0003
Title: PK 3
Description: Lumetõrje Essu-Varangu piirkonnas (piirkondade tabelis PK 3 ja HAD kaart PK 3) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0003
Lot: LOT-0004
Title: PK 4
Description: Lumetõrje Idavere-Vanamõisa--Võle piirkonnas (piirkondade tabelis PK 4 ja HAD kaart PK 4) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0004
Lot: LOT-0005
Title: PK 5
Description: Lumetõrje Auküla-Lihulõpe-Kisuvere piirkonnas (piirkondade tabelis PK 5 ja HAD kaart PK 5) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0005
Lot: LOT-0006
Title: PK 6
Description: Lumetõrje Võsu piirkonnas (piirkondade tabelis PK 6 HAD kaart PK 6) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0006
Lot: LOT-0007
Title: PK 7
Description: Lumetõrje Vergi-Pedassaare-Sagadi piirkonnas (piirkondade tabelis PK 7 ja HAD kaart PK 7) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0007
Lot: LOT-0008
Title: PK 8
Description: Lumetõrje Eisma-Karepa-Rutja-Toolse piirkonnas (piirkondade tabelis PK 8 HAD kaart PK 8) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0008
Lot: LOT-0009
Title: PK 9
Description: Lumetõrje Annikvere-Metsiku-Kakuvälja piirkonnas (piirkondade tabelis PK 9 HAD kaart PK 9) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0009
Lot: LOT-0010
Title: PK 10
Description: Lumetõrje Vihula-Karula-Vainupea piirkonnas (piirkondade tabelis PK 10 ja HAD kaart PK 10) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0010
Lot: LOT-0011
Title: PK 11
Description: Lumetõrje Eru-Võhma-Ilumäe-Joandu piirkonnas (piirkondade tabelis PK 11 ja HAD kaart PK 11) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0011
Lot: LOT-0012
Title: PK 12
Description: Lumetõrje Palmse-Võsupere-Sakussaare piirkonnas (piirkondade tabelis PK 12 ja HAD kaart PK 12) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315276-0012