628035-2026 - Competition
Poland – Multimedia software development services – Wykonanie wystawy pn. „Stopnica na królewskim szlaku” – powt.
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie wystawy pn. „Stopnica na królewskim szlaku” – powt.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie wystawy stałej oraz aranżacji strefy wejściowej w oparciu o projekt koncepcyjny wystawy wraz z załącznikami, tj.: - specyfikacją techniczną urządzeń AV i sprzętu komputerowego - zestawieniem urządzeń i prac - zestawieniem zawartości multimedialnej i grafiki - zestawieniem zabudowy ekspozycyjnej - schematem rozmieszczenia stref i stanowisk na wystawie - wizualizacjami wystawy, które stanowią wzorzec stylu i kolorystyki aranżacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią w szczególności: OPZ, wykaz prac i elementów wystawy, koncepcja wystawy, wymagania techniczne urządzeń multimedialnych oraz projektowane postanowienia umowy.
Internal identifier: Or.271.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72212520 Multimedia software development services
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 38652120 Video projectors, 30200000 Computer equipment and supplies, 31520000 Lamps and light fittings, 45310000 Electrical installation work, 45314000 Installation of telecommunications equipment, 39154000 Exhibition equipment, 79822500 Graphic design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 32322000 Multimedia equipment, 38652120 Video projectors, 30200000 Computer equipment and supplies, 31520000 Lamps and light fittings, 45310000 Electrical installation work, 45314000 Installation of telecommunications equipment, 79822500 Graphic design services