See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Vooropleiding C/CE/D op VDAB-locatie
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaanderen.
Internal identifier: 2026_50276
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80530000 Vocational training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026_50276 - VOPL-ANT
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Antwerpen
Internal identifier: VOPL-ANT
Lot: LOT-0002
Title: 2026_50276 - VOPL-LIM
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Limburg
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 2026_50276 - VOPL-VLB
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaams-Brabant
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 2026_50276 - VOPL-BHG
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 2026_50276 - VOPL-OVL
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Oost-Vlaanderen
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 2026_50276 - VOPL-WVL
Description: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in West-Vlaanderen
Internal identifier: 6