2. Procedure
Procedure
Title: ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση, την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης, όπως ενδεικτικά οι κτιριακές, ηλεκτρομηχανολογικές, υδραυλικές και ηλεκτρονικές εγκαταστάσεις του Ιδρύματος, σε όλες τις πόλεις στις οποίες αναπτύσσει τις δραστηριότητές του, ήτοι στην Κομοτηνή, Ξάνθη, Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα, Διδυμότειχο, Καβάλα και Δράμα.
Internal identifier: 772/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στην Κομοτηνή
Description: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στην Κομοτηνή
Internal identifier: Τμήμα 1
Options:
Description of the options: Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε δύο (2) έτη από την ημερομηνία υπογραφής της, με ενδεικτική ημερομηνία έναρξης την 1η Μαρτίου 2027 και λήξης την 28η Φεβρουαρίου 2029, και με δικαίωμα προαίρεσης για δύο (2) επιπλέον έτη από τη λήξη της αρχικής σύμβασης.
Lot: LOT-0002
Title: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Ξάνθη, Καβάλα και Δράμα.
Description: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Ξάνθη, Καβάλα και Δράμα.
Internal identifier: Τμήμα 2
Lot: LOT-0003
Title: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Διδυμότειχο.
Description: Παροχή υπηρεσιών για τη συντήρηση και την τεχνική και λειτουργική υποστήριξη των υποδομών και των εξωτερικών χώρων του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στις πόλεις Αλεξανδρούπολη, Ορεστιάδα και Διδυμότειχο.
Internal identifier: Τμήμα 3