2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie stravy pre pacientov a zamestnancov
Description: Predmetom zákazky je zabezpečenie celodennej stravy pre pacientov a zamestnancov verejného obstarávateľa. Zákazka pozostáva z: • poskytovania stravovania pre zamestnancov, • poskytoavania stravovania pre pacientov, • poskytovania služieb stravovania, ktoré zahŕňa: o prípravu stravy dodávateľom mimo priestorov verejného obstarávateľa, o dodávku (dovoz) stravy na miesto výdaja stravy, o výdaj stravy zamestnancom verejného obstarávateľa za účelom konzumácie alebo rozvozu pacientom verejného obstarávateľa. Verejný obstarávateľ zároveň prenecháva nebytové priestory špecifikované v článku 6 prílohy č. 1 týchto súťažných podkladov, do dočasného užívania dodávateľovi stravy ako nájomcovi, za účelom prevádzkovania bufetu, mimo času výdaja stravy zamestnancom verejného obstarávateľa. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane opisu predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky, v špecifikácii predmetu zákazky (Príloha č. 1 týchto súťažných podkladov) a v návrhu zmluvy (Príloha č. 3 týchto súťažných podkladov).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55523000 Catering services for other enterprises or other institutions
Additional classification (cpv): 55320000 Meal-serving services, 55321000 Meal-preparation services, 55322000 Meal-cooking services, 55521100 Meals-on-wheels services, 55521200 Meal delivery service, 55330000 Cafeteria services
5. Lot
Lot: LOT-0001