2. Procedure
Procedure
Title: Lineaire civiele techniek van het traject Gembloux-Rhisnes
Description: De raamovereenkomst heeft betrekking op de uitvoering van de lineaire civieltechnische werkzaamheden aan lijn L162 op het traject tussen Gembloux en Rhisnes. De raamovereenkomst omvat met name: - de aanleg van afwaterings- en/of kabelgoten en doorvoeren onder de sporen; - de aanleg van doorvoeren onder de sporen (LTI, LTP, signalering en telecommunicatie) ; - de aanleg van nieuwe keermuren; - prefabricage- en plaatsingswerkzaamheden van gewapende betonelementen (L-vormige muren, platen, …) - het herprofileren van taluds; - uitgravingen in rotsachtig en niet-rotsachtig terrein en opvulwerkzaamheden met het oog op het herprofileren/stabiliseren van de bermen langs de sporen; - het verwijderen van de bestaande bovenleidingfunderingen; - de aanleg van zijpaden langs de sporen; - de uitvoering van specifieke aanpassingen voor de ANB.
Internal identifier: TR083342
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234100 Railway construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: TR083342 - 1
Internal identifier: 1