628158-2026 - Competition
Lithuania – License management software package – 33558 Integracijų platformos Webmethods paketo licencijų arba lygiaverčių licencijų su lydinčiomis palaikymo paslaugomis nuoma
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 33558 Integracijų platformos Webmethods paketo licencijų arba lygiaverčių licencijų su lydinčiomis palaikymo paslaugomis nuoma
Description: NUTRAUKTAS. Integracijų platformos Webmethods paketo licencijų arba lygiaverčių licencijų su lydinčiomis palaikymo paslaugomis nuoma
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0