628186-2026 - Competition
Belgium – Research services – Uitvoeren diverse verkeersveiligheidsstudies
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Uitvoeren diverse verkeersveiligheidsstudies
Description: Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van diverse studies m.b.t. tot de huidige infrastructuur en/of de evaluatie van een nieuw ontwerp van een weg in het beheer van het Vlaams Gewest met als doel de verkeersveiligheid te verbeteren.
Internal identifier: EC/2026/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73110000 Research services
Additional classification (cpv): 71311300 Infrastructure works consultancy services, 79311000 Survey services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Uitvoeren diverse verkeersveiligheidsstudies - 1
Description: Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van art. 2, 21° Wet Overheidsopdrachten. Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van diverse studies m.b.t. tot de huidige infrastructuur en/of de evaluatie van een nieuw ontwerp van een weg in het beheer van het Vlaams Gewest met als doel de verkeersveiligheid te verbeteren.
Internal identifier: 1