See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de dienstverlening inzake legionellabestrijding
Description: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de dienstverlening inzake legionellabestrijding. Dit omvat zowel het uitvoeren van geplande als urgente staalnames, het opstellen en/of updaten van beheersplannen en daaraan gekoppelde beheersmaatregelen, het voorzien van opleidingen en expertise, etc. Deze opdracht is een opdracht voor diensten in de zin art. 2, 21° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. De opdracht neemt de vorm aan van een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten – zie punt 1.2 voor meer informatie. De aanbestedende overheid treedt op als aankoopcentrale in de zin van art. 2, 6° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, en dit ten aanzien van de entiteiten vermeld in 1.2.1 (de ‘bestellers’).
Internal identifier: 2026/HFB/OP/160831
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71317200 Health and safety services
Additional classification (cpv): 71318000 Advisory and consultative engineering services, 90713100 Consulting services for water-supply and waste-water other than for construction, 90711100 Risk or hazard assessment other than for construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/HFB/OP/160831 - 1
Description: Perceel één: de provincies West- & Oost-Vlaanderen
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2026/HFB/OP/160831 - 2
Description: Perceel twee: de provincies Antwerpen & Limburg
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 2026/HFB/OP/160831 - 3
Description: Perceel drie: de provincie Vlaams-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Internal identifier: 3