2. Procedure
Procedure
Title: PN-27/26 Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z usługami towarzyszącymi oraz dostawą obuwia
Description: Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z usługami towarzyszącymi oraz dostawą obuwia
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: W związku z zajściem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia publicznego, na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2) ustawy ZAMAWIAJĄCY informuje, że wyznacza termin składania ofert krótszy tj. 15 dni licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 98300000 Miscellaneous services
Additional classification (cpv): 39518000 Hospital linen, 33199000 Medical clothing, 18832000 Special footwear
5. Lot
Lot: LOT-0001