628331-2026 - Competition
Spain – Sewage services – Servei de lloguer de camions amb conductor/a i/o operari/a.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servei de lloguer de camions amb conductor/a i/o operari/a.
Description: Servei de lloguer de camions amb conductor/a i/o operari/a.
Internal identifier: L 2621 LLOGAKA 26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90400000 Sewage services
Additional classification (cpv): 60181000 Hire of trucks with driver, 60182000 Hire of industrial vehicles with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Inspecció, desinfecció i neteja de la xarxa d'abastiment i sanejament de Manacor
Description: Pous de subministrament d’aigua a la ciutat de Manacor. Depòsits de regulació del Serralt i de Cala Murada. Xarxa d’abastament i sanejament de Manacor i Cala Murada.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Neteja de bombaments
Description: Estacions de bombeig d’aigües residuals (Manacor i Cala Murada). EDAR de Manacor. Platges del municipi
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Transport amb conductor
Description: Instal·lacions gestionades per la SAM.
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: L 2621 LLOGAKA 26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90400000 Servicios de alcantarillado
Clasificación adicional (cpv): 60181000 Alquiler de camiones con conductor, 60182000 Alquiler de vehículos industriales con conductor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Neteja de bombaments
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Transport amb conductor
Identificador interno: 3