2. Procedure
Procedure
Title: ΝΟΣΠΙ Υπ 6 "Παροχή υπηρεσιών για την Ανάπτυξη και Παράδοση με το κλειδί στο χέρι 12 Κέντρων Αναφοράς (ΚΑ) για τη Νοσοκομειακή Φροντίδα στο Σπίτι (ΝΟΣΠΙ)"
Description: ΝΟΣΠΙ Υπ 6 "Παροχή υπηρεσιών για την Ανάπτυξη και Παράδοση με το κλειδί στο χέρι 12 Κέντρων Αναφοράς (ΚΑ) για τη Νοσοκομειακή Φροντίδα στο Σπίτι (ΝΟΣΠΙ)" του ενταγμένου έργου «Δημιουργία συστήματος Νοσοκομειακής Φροντίδας στο Σπίτι (ΝΟΣΠΙ)» με κωδικό ΟΠΣ (MIS): 5186292 που έχει υποβληθεί στο πλαίσιο της «Ενίσχυση της προσβασιμότητας, της αποτελεσματικότητας και της ποιότητας του συστήματος υγείας» μέσω του Ταμείου Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας (ΤΑΑ)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture, 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 39130000 Office furniture, 34110000 Passenger cars, 45454100 Restoration work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece