628371-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – dostawa sprzętu medycznego dla Kardiochirurgii , intensywnej terapii, TSK na czas 24 miesięcy ii- 31 pakietów.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: dostawa sprzętu medycznego dla Kardiochirurgii , intensywnej terapii, TSK na czas 24 miesięcy ii- 31 pakietów.
Description: dostawa sprzętu medycznego dla Kardiochirurgii , intensywnej terapii, TSK na czas 24 miesięcy ii- 31 pakietów.
Internal identifier: ZP 58/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: dostawa sprzętu medycznego dla Kardiochirurgii , intensywnej terapii, TSK na czas 24 miesięcy ii- 31 pakietów.. Opis zgodnie z załącznikiem nr 1 wykaz przedmiotu zamówienia
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Internal identifier: Pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Internal identifier: Pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Internal identifier: Pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet nr 5
Internal identifier: Pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6
Internal identifier: Pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet nr 7
Internal identifier: Pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8
Internal identifier: Pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet nr 9
Internal identifier: Pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet nr 10
Internal identifier: Pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet nr 11
Internal identifier: Pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 12
Internal identifier: Pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 13
Internal identifier: Pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet nr 14
Internal identifier: Pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet nr 15
Internal identifier: Pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet nr 16
Internal identifier: Pakiet nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet nr 17
Internal identifier: Pakiet nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet nr 18
Internal identifier: Pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet nr 19
Internal identifier: Pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet nr 20
Internal identifier: Pakiet nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet nr 21
Internal identifier: Pakiet nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet nr 22
Internal identifier: Pakiet nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet nr 23
Internal identifier: Pakiet nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet nr 24
Internal identifier: Pakiet nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet nr 25
Internal identifier: Pakiet nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet nr 26
Internal identifier: Pakiet nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet nr 27
Internal identifier: Pakiet nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet nr 28
Internal identifier: Pakiet nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet nr 29
Internal identifier: Pakiet nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet nr 30
Internal identifier: Pakiet nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet nr 31
Internal identifier: Pakiet nr 31