628400-2026 - Competition
Poland – Cycle path construction work – Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa odcinka trasy VeloRaba na terenie gminy Myślenice
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa odcinka trasy VeloRaba na terenie gminy Myślenice
Description: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości 230,6 mb zlokalizowanym na terenie gminy Myślenice (odcinek 11).
Internal identifier: DN-4.26.84.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233162 Cycle path construction work
Additional classification (cpv): 45233120 Road construction works, 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45220000 Engineering works and construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości 230,6 mb zlokalizowanym na terenie gminy Myślenice (odcinek 11). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.