628415-2026 - Competition
Poland – Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles – Naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Description: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługę polegającą na naprawie automatycznych skrzyń biegów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części - zadania.
Internal identifier: 17/NL/LB/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50116000 Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Description: Zadanie nr 1: naprawa skrzyń biegów wyprodukowanych przez VOITH Turbo GmbH & Co. KG Niemcy, typu: 864.5, 854.5, 864.6 (Diwa.5, Diwa.6 z wersjami Sensotop)
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Description: Zadanie nr 2: naprawa skrzyń biegów ZF Ecomat/Ecolife wyprodukowanych przez ZF FRIEDRICHSHAFEN AG, Niemcy, typu: ZF 6HP 504, ZF ECOLIFE 6AP 1200B, ZF ECOLIFE 6AP 1400B, ZF ECOLIFE 6AP1202B (z przekł. kątową), ZF ECOLIFE 6AP 1700B, ZF ECOLIFE 2 6AP 1420B
Internal identifier: Zadanie nr 2