628476-2026 - Competition
Sweden – Other community, social and personal services – Kemikaliesystem och tillhörande tjänster
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kemikaliesystem och tillhörande tjänster
Description: Affärsverken upphandling Kemikaliesystem och tillhörande tjänster, för mer information se upphandlingsunderlagen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98000000 Other community, social and personal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 98390000 Other services
628476-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Kemikaliesystem och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 98390000 Andra tjänster