628478-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Zakup subskrypcji licencji oraz rozszerzonych pakietów gwarancyjnych producenta dla klastra urządzeń Fortinet.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup subskrypcji licencji oraz rozszerzonych pakietów gwarancyjnych producenta dla klastra urządzeń Fortinet.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji licencji oraz rozszerzonych pakietów gwarancyjnych producenta dla klastra urządzeń Fortinet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ – zwanych dalej „Wzorem umowy”.
Internal identifier: ZP/TITT/75/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup subskrypcji licencji oraz rozszerzonych pakietów gwarancyjnych producenta dla klastra urządzeń Fortinet
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji licencji oraz rozszerzonych pakietów gwarancyjnych producenta dla klastra urządzeń Fortinet.
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z opcji na zasadach zawartych we Wzorze umowy. 2. W ramach opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość wydłużenia okresu świadczenia usługi o kolejne, maksymalnie 12 miesięcy. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, usługa będzie świadczona maksymalnie przez okres 24 miesięcy.