628542-2026 - Competition
Bulgaria – Passenger cars – Доставка на високопроходими автомобили, тип „пикап“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на високопроходими автомобили, тип „пикап“
Description: „Доставка на високопроходими автомобили, тип „пикап“ в рамките на проект Floodguard 2 „Повишаване на капацитета за превенция и реагиране в случай на наводнения и последващи бедствия и извънредни ситуации в трансграничния регион“, финансиран по Програма Interreg VI-A Гърция-България 2021-2027 г. Кратко описание: Обществената поръчка включва доставка на 16 броя автомобили с повишена проходимост – тип „пикап“. Срок за изпълнение на обществената поръчка: Договорът влиза в сила от датата на деловодното му извеждане в деловодната система на Възложителя. Срокът на договора изтича след изтичането на гаранционния срок на автомобилите (най-малко 60 месеца) и удовлетворяването на всички претенции на Възложителя, свързани с гаранционната отговорност на Изпълнителя. Крайният срок за изпълнение на доставката е до 9 месеца от влизане в сила на договора, но не по-късно от 11.02.2028 г. Договорът може да се изменя по отношение на срока за изпълнение на обществената поръчка (11.02.2028 г.), на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП, по взаимно съгласие на Страните, изразено в писмена форма, в случай, че с допълнително споразумение бъде изменен срокът за изпълнение на дейността/проекта, уговорен с договор за финансиране по проект Floodguard 2 „Повишаване на капацитета за превенция и реагиране в случай на наводнения и последващи бедствия и извънредни ситуации в трансграничния регион“, финансиран по Програма Interreg VI-A Гърция-България 2021-2027 г. *Забележка: Изпълнителят уведомява писмено в срок не по-малък от 7 календарни дни предварително за конкретната дата и час, на която ще бъде осъществена доставката. ​​​​​​​
Internal identifier: 604771
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Възложителят отстранява от участие в процедурата за възлагане на обществената поръчка участник, когато: - са налице основанията съгласно чл. 54, ал. 1 от ЗОП; - са налице основанията съгласно чл. 55, ал. 1, т. 1, т. 3 – 5 от ЗОП; - са налице основанията съгласно чл. 107 от ЗОП; - са налице основанията съгласно чл. 91 от ЗПКЛЗПД; - са налице основанията съгласно чл. 3, т. 8 от ЗИФОДРЮПДРКЛТДС; - са налице основанията по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН; - са налице основанията посочени в чл. 5к, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 833/2014 г. от 31 юли 2014 г. относно ограничителните мерки с оглед на действията на Русия, дестабилизиращи положението в Украйна; - офертата/документите представени от участника не са на български език; - е променил образците по процедурата; - е представил Техническо предложение за изпълнение на поръчката, което не съответства на техническата спецификация и изискванията на възложителя; - е предложил по-висока стойност за изпълнение на поръчката от прогнозната стойност.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001