628550-2026 - Competition
Hungary – Ultrasonic unit – Ultrahang készülékek beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ultrahang készülékek beszerzése
Description: Adásvételi szerződés a Szegedi Tudományegyetem részére 4 db ultrahang készülék beszerzésére 4 részajánlati körben. A készülékeknek újnak kell lenniük, nem szállítható használt, illetve demó készülék.
Internal identifier: EKR000928072026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárás. Ajánlatkérő a Kbt. 75.§ (2) bek.e) pontját nem alkalmazza. Ajánlatkérő élni kíván a Kbt. 81.§ (4) és (5) bekezdéseivel, és először az értékelési sorrendben legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Középtudású kardiológiai ultrahang
Description: A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Kardiológiai Centrum részére 1 db középtudású kardiológiai ultrahang készülék adásvétele, beüzemeléssel, betanítással a Műszaki leírásban részletezettek szerint. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírás táblázatában meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. A készüléknek újnak kell lennie, nem szállítható használt, illetve demó készülék.
Internal identifier: EKR000928072026/1
Lot: LOT-0002
Title: Ultrahang készülék oktatási célra
Description: A SZTE SZAOK TTIK Orvosi Fizikai és Orvos Informatikai Intézet részére az orvostanhallgatók oktatásához, a már meglévő EDAN U50 ultrahang mellé 1 db, azonos típusú, EDAN U50 ultrahang készülék és azzal kompatibilis 2 db vizsgálófej (Linear L742UB, Linear L1042UB) a Műszaki leírásban részletezettek szerint. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírás táblázatában meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. Jelen eljárásban csak a megajánlott eszközzel kompatibilis vizsgálófej minősülhet egyenértékűnek. A készüléknek újnak kell lennie, nem szállítható használt, illetve demó készülék.
Internal identifier: EKR000928072026/2
Lot: LOT-0003
Title: Kardiológiai ultrahang készülék
Description: A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Családorvosi Intézet részére 1 db kardiológiai ultrahang készülék adásvétele, beüzemeléssel, betanítással a Műszaki leírásban részletezettek szerint. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírás táblázatában meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. A készüléknek újnak kell lennie, nem szállítható használt, illetve demó készülék.
Internal identifier: EKR000928072026/3
Lot: LOT-0004
Title: Felsőkategóriás ultrahang készülék
Description: A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Belgyógyászati Klinika részére 1 db felsőkategóriás ultrahang készülék adásvétele, beüzemeléssel, betanítással a Műszaki leírásban részletezettek szerint. A műszaki leírásban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások – a 321/2015. (X. 30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdése alapján – a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Ajánlatkérő a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokkal mindenben egyenértékű megajánlást is elfogad, amely maradéktalanul kielégíti a műszaki leírás táblázatában meghatározott paramétereket. Ajánlattevőnek a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologtól való eltérésről az ajánlatában nyilatkoznia kell, és az ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel bizonyítania/igazolnia kell, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban meghatározott követelményeknek. A készüléknek újnak kell lennie, nem szállítható használt, illetve demó készülék.
Internal identifier: EKR000928072026/4