2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED
Description: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED
Internal identifier: 2814.35.2026.AC
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
Description: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
Internal identifier: 2814.35.2026.AC Cz. 1
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0009
Title: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Description: Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych LED dla potrzeb Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni
Internal identifier: 2814.35.2026.AC Cz. 2