628731-2026 - Competition
Poland – Data supply services – Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Description: Dostawa zagregowanych i zanonimizowanych danych na potrzeby projektu MAPTur – postępowanie w podziale na 5 części
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, wyznacza termin składania ofert wynoszący 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z ograniczonego harmonogramu realizacji projektu MapTur. Przedmiot zamówienia obejmuje pozyskanie danych niezbędnych do realizacji kolejnych, bezpośrednio zależnych etapów projektu, w szczególności ich integracji, walidacji, przetwarzania, analiz oraz budowy i testowania rozwiązania MapTur, wobec czego opóźnienie zawarcia umów skutkowałoby proporcjonalnym skróceniem czasu przeznaczonego na merytoryczne wykorzystanie danych i mogłoby zagrozić terminowej realizacji założonych rezultatów oraz prawidłowemu rozliczeniu projektu. Z uwagi na jednoznacznie i szczegółowo opisany przedmiot zamówienia, elektroniczny sposób udostępnienia dokumentacji i składania ofert oraz brak konieczności wykonywania przez wykonawców czasochłonnych czynności przygotowawczych, skrócenie terminu do 15 dni pozostaje proporcjonalne do istniejącej potrzeby i nie ogranicza wykonawcom możliwości przygotowania prawidłowej oferty.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72319000 Data supply services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Description: Część 1 Dane o mobilności użytkowników sieci ORANGE
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Description: Część 2 Dane o mobilności użytkowników sieci T-Mobile
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM/2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 Dane transakcyjne użytkowników VISA
Description: Część 3 Dane transakcyjne użytkowników VISA
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM/3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Description: Część 4 Dane transakcyjne użytkowników Mastercard
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM/4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Description: Część 5 Dane z hotelowego systemu rezerwacyjnego
Internal identifier: POUZ-361/269/2026/ICM/5