628742-2026 - Competition
Poland – Public-service buses – Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa 2 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 fabrycznie nowych, zeroemisyjnych autobusów elektrycznych wraz z ładowarkami, w pełni przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych. Autobusy oraz stacje ładowania muszą być jednej marki oraz identyczne pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych, kompletacji i wyposażenia. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest również do przeprowadzenia szkoleń, dostarczenia dokumentacji niezbędnej do prawidłowej eksploatacji, rejestracji i ubezpieczenia autobusów, dostarczenia oprogramowania i urządzeń diagnostycznych, udzielenia licencji, zapewnienia aktualizacji oprogramowania i dokumentacji oraz realizacji obowiązków wynikających z gwarancji i warunków obsługi gwarancyjnej autobusów i ładowarek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ wraz z załącznikami.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121100 Public-service buses
5. Lot
Lot: LOT-0001