2. Procedure
Procedure
Title: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę odczynników i testów do biologii molekularnej oraz drobnego sprzętu do elektroforezy do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników i testów do biologii molekularnej oraz drobnego sprzętu do elektroforezy do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Internal identifier: NZP.271.130.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits, 38341300 Instruments for measuring electrical quantities, 38432000 Analysis apparatus, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 – Odczynniki i testy do metody droplet digital PCR (ddPCR) do systemu QX200
Description: Szczegółowy opis asortymentowo-ilościowy znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ
Internal identifier: Pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 – Sprzęt drobny do elektroforezy
Internal identifier: Pakiet nr 2