628782-2026 - Competition
Lithuania – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Endoskopinės priemonės gastroskopijai ir kolonoskopijai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Endoskopinės priemonės gastroskopijai ir kolonoskopijai
Description: Endoskopinės priemonės gastroskopijai ir kolonoskopijai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. Vienkartinės biopsinės žnyplės gastroskopijai
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. Vienkartinės biopsinės žnyplės gastroskopijai (tinkamos darbiniam kanalui Ø 2,0 mm):
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis. Vienkartinės biopsinės žnyplės kolonoskopijai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis. Endoskopiniai injektoriai 21G gastroskopijai
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis. Endoskopiniai injektoriai (tinkami darbiniam kanalui ø 2,0 mm)
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis. Endoskopiniai injektoriai 22-23G gastroskopijai:
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis. 10 mm polipektominė kilpa (šalta)
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis. 15 mm polipektominė kilpa (šalta)
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis. 20 mm polipektominė kilpa (karšta)
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis. 10 mm., 15 mm., 25 mm. polipektominė kilpa (karšta)
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis. Monofilamentinė kilpa
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis. Polypų gaudyklė
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis. Kabutė kartu su aplikavimo įrenginiu 9±1 mm
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis. Distalinis antgalis kolonoskopui
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis. 11,35 mm endoskopo distalinio galo kaušelis
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis. Kabutė kartu su aplikavimo įrenginiu 12±1 mm
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 pirkimo dalis. Kabutė kartu su aplikavimo įrenginiu 16±1 mm
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 pirkimo dalis. 12,4 mm endoskopo distalinio galo kaušelis
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 pirkimo dalis. 13,4 mm endoskopo distalinio galo kaušelis
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 pirkimo dalis. 15,0 mm endoskopo distalinio galo kaušelis
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 pirkimo dalis. Endoskopų plovimo šepetėlis
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22 pirkimo dalis. Endoskopiniai injektoriai 23 G±1 G kolonoskopijai
Internal identifier: 22