628812-2026 - Competition
Greece – Surgical laser – (ΑΔ 111/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ: 524027) Προμήθεια ουρολογικού εξοπλισμού εκπυρήνισης του προστάτη για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (ΑΔ 111/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ: 524027) Προμήθεια ουρολογικού εξοπλισμού εκπυρήνισης του προστάτη για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου
Description: Αριθμός Διακήρυξης 111/2026 του 424 ΓΣΝΕ : Ηλεκτρονικός δημόσιος διαγωνισμός «ανοιχτής διαδικασίας», σύμφωνα με τo άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για την Προμήθεια ουρολογικού εξοπλισμού εκπυρήνισης του προστάτη για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33169100 Surgical laser
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Χειρουργικό λέιζερ
Description: Χειρουργικό λέιζερ
Internal identifier: Προμήθεια ουρολογικού εξοπλισμού εκπυρήνισης του προστάτη για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου
Quantity: 1 piece