628827-2026 - Competition
Poland – Network equipment – Dostawa infrastruktury sieciowej LAN nowej generacji dla wsparcia sztucznej inteligencji w badaniach naukowych IMiD
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa infrastruktury sieciowej LAN nowej generacji dla wsparcia sztucznej inteligencji w badaniach naukowych IMiD
Description: I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury sieciowej LAN nowej generacji dla wsparcia sztucznej inteligencji w badaniach naukowych IMiD. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera tabela asortymentowo-cenowa zał. nr 2 do SWZ i opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) zał. nr 3 do SWZ oraz wzór umowy zał. nr 5 do SWZ. II. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi funkcjonalnie i technicznie zintegrowaną całość, obejmującą infrastrukturę serwerową, sieciową, pamięci masowe oraz system kopii zapasowych i ochrony danych. Poszczególne elementy wymagają wzajemnej kompatybilności, integracji i prawidłowej współpracy w ramach jednego środowiska IT Zamawiającego. Podział zamówienia mógłby spowodować problemy z integracją, rozmycie odpowiedzialności za prawidłowe działanie całości oraz konieczność koordynacji prac kilku wykonawców. Z tego względu podział zamówienia na części nie jest uzasadniony technicznie ani organizacyjnie i mógłby zwiększyć ryzyko dla ciągłości działania systemów Zamawiającego. III. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 /679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) („RODO”) chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych w przypadku, gdy Zamawiający przetwarza Pana/i dane osobowe w związku z prowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 2. Administratorem Pana/i danych osobowych jest Zamawiający. 3. Z Zamawiającym w zakresie spraw związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się: 1) kierując pismo na adres jego siedziby lub elektronicznie za pośrednictwem korespondencji mailowej na adres: dyr@imid.med.pl albo 2) za pośrednictwem platformy ePUAP na adres: /IMiDWarszawa/SkrytkaESP. 4. Zamawiający wyznaczył Inspektora Ochrony Danych („IOD”), z którym może się Pan/i kontaktować w sprawach przetwarzania Pana/i danych osobowych. Kontakt z IOD jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@imid.med.pl, telefonicznie pod nr (22) 32 77 495 lub pisemnie na adres siedziby Zamawiającego. 5. Zamawiający Pana/i dane osobowe w następujących celach: 1) przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. g RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 2) weryfikacja informacji o niekaralności w ramach podmiotowych środków dowodowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c w zw. z art. 10 RODO w zw. z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych; 3) archiwizacja danych osobowych – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 9 ust. 2 lit. j RODO w zw. z ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach; 4) ustalenie,dochodzenie lub obrona roszczeń w związku z prowadzoną działalnością – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e RODO lub art. 9 ust. 2 lit. f RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadań realizowanych w interesie publicznym – właściwego gospodarowania mieniem Zamawiającego, tj. przeprowadzeniem ważnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gwarantującego prawidłowe wydatkowanie środków publicznych. Szczegółowa klauzula informacyjna RODO zostały zawarte w SWZ. IV. Przedmiot zamówienia współfinansowany będzie z dotacji celowej przeznaczonej na realizację inwestycji związanej z działalnością naukową pn. „Infrastruktura sieciowa LAN nowej generacji dla wsparcia sztucznej inteligencji w badaniach naukowych IMiD”, na podstawie umowy nr UMOWA Nr 2561/0368/II/SN/2026 zawartej ze Skarbem Państwa – Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Internal identifier: A/ZP/SZP.261-58/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 48820000 Servers, 32424000 Network infrastructure, 30233000 Media storage and reader devices, 31214100 Switches, 32581100 Data-transmission cable, 48000000 Software package and information systems, 48210000 Networking software package, 72260000 Software-related services, 72263000 Software implementation services, 72265000 Software configuration services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001