628844-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane “Pakietami nr od 1 do 3”: Pakiet 1: Dostawa wirówki z wyposażeniem, Pakiet 2: Dostawa zestawu do ekstrakcji, Pakiet 3: Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej.
Internal identifier: AEZ/S-125/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1 ze zm.). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 9.Termin związania ofertą do 23.12.2026 r.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1: Dostawa wirówki z wyposażeniem
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2: Dostawa zestawu do ekstrakcji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3: Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, Załączniki nr 2.3 do SWZ.