628897-2026 - Competition
Lithuania – Reagents and contrast media – Antibiotikų diskai, mikrobiologiniams tyrimams (jautrumo testui atlikti diskų difuzijos metodu), kartu su mitybos terpėmis, priemonėmis ir eksploatacinėmis medžiagomis
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Antibiotikų diskai, mikrobiologiniams tyrimams (jautrumo testui atlikti diskų difuzijos metodu), kartu su mitybos terpėmis, priemonėmis ir eksploatacinėmis medžiagomis
Description: Antibijotikų diskai, mikrobiologiniams tyrimams (jautrumo testui atlikti diskų difuzijos metodu)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0