See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic - NUSINERSENUM
Description: Acord cadru de furnizare produse Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic - NUSINERSENUM pentru o perioada de 36 luni, in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor cu 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata, va pune AC in imposibilitatea de a oferi un raspuns si drept urmare se va considera TARDIVA. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (www.e-licitatie.ro).
Internal identifier: 4283759_2025_PAAPD1563578
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33632000 Medicinal products for the musculo-skeletal system
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Acord cadru de furnizare produse Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic - NUSINERSENUM pentru o perioada de 36 luni, cantitate mimina A.C. 108 flacoane - cantitate maxima A.C. 180 flacoane, in conformitate cu cerintele solicitate in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1