629027-2026 - Competition
Poland – Engineering design services – Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów technicznych i wykonawczych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa przestrzeni warsztatowej na V piętrze w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej” wraz ze świadczeniem usługi nadzoru autorskiego. 2. Szczegółowe założenia co do realizacji przedmiotu zamówienia są zawarte w Załączniku nr 1 do OPiW – zwanym Szczegółowym Opisem Potrzeb i Wymagań (dalej SOPiW). 3. W SOPiW wskazane są zagadnienia będące przedmiotem dialogu z Wykonawcami zaproszonymi do dialogu.
Internal identifier: ZP.260.34.2026
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001