629056-2026 - Competition
Poland – Electric buses – Zakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia"
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych typu M3 o ilości miejsc siedzących min. 20 każdy i ogólnej ilości miejsc minimum 40 każdy w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Internal identifier: IZ.271.7.2026.MA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144910 Electric buses
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 autobusów zeroemisyjnych elektrycznych w ramach realizacji projektu pn."Uruchomienie bezemisyjnej komunikacji publicznej na terenie Gminy Bogatynia".
Quantity: 3 pieces