629071-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services – KU.241/pn63_2026/AT - Świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: KU.241/pn63_2026/AT - Świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zawiera: Wzór Umowy (WU), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Wzoru umowy wraz z załącznikami, które stanowią integralną część SWZ.
Internal identifier: KU.241/pn63_2026/AT - Świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 48813200 Real-time passenger information system, 50312600 Maintenance and repair of information technology equipment, 50334400 Communications system maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na diagnozowaniu usterek, usuwaniu awarii, wykonywaniu napraw oraz zapewnieniu sprawności technicznej tablic Dynamicznej Informacji Przystankowej (DIP) zlokalizowanych na terenie miasta Wrocławia i podłączonych do Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.