See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych (leków i wyrobów medycznych) do Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie. Zamówienie szczegółowo opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zał. 2 do OPZ):
Internal identifier: ZP.2710.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Options:
Description of the options: 8. W przypadku niezrealizowania wartości umowy na poziomie min. 60% w terminie jej obowiązywania, przewiduje się możliwość jej przedłużenia o czas niezbędny do zrealizowania ww. wartości. Przedłużenie terminu obowiązywania umowy może nastąpić na wniosek każdej ze stron. W przypadku braku zgody jednej ze stron na przedłużenie obowiązywania umowy, Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia. 9. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy.
Lot: LOT-0002
Title: 2. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0003
Title: 3. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0004
Title: 4. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0005
Title: 5. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0006
Title: 6. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0007
Title: 7. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0008
Title: 8. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0009
Title: 10. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0010
Title: 9. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Title: 11. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0013
Title: 12. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0014
Title: 13. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie
Lot: LOT-0015
Title: 14. Dostawa leków i wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Okulistycznego w Krakowie