629154-2026 - Competition
Poland – Computer equipment and supplies – Wyposażenie Inkubatora Aktywności Kulturalnej w ramach projektu „Nowa energia w kulturze – rozwój przestrzeni kulturalnej w Koninie”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wyposażenie Inkubatora Aktywności Kulturalnej w ramach projektu „Nowa energia w kulturze – rozwój przestrzeni kulturalnej w Koninie”
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia Inkubatora Aktywności Kulturalnej wraz z Multimedialnym Podziemiem Dziedzictwa i Centrum Informacji Turystycznej w ramach projektu „Nowa energia w kulturze – rozwój przestrzeni kulturalnej w Koninie” - Elektronika i multimedia.
Internal identifier: WP.042.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Szczegółowe warunki zamówienia zostały określone w dokumentach zamówienia dostępnych pod linkiem https://konin.logintrade.net/zapytania_email,239597,1897c42f2a0278ee53d819906f0b1433.html
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 31700000 Electronic, electromechanical and electrotechnical supplies, 32322000 Multimedia equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wyposażenie Inkubatora Aktywności Kulturalnej w ramach projektu „Nowa energia w kulturze – rozwój przestrzeni kulturalnej w Koninie”.